سه شنبه, 11 فروردین, 1399
خانه / درباره ما

درباره ما

سایت STLCNC با هدف آموزش ، طراحی و فروش مدل های سه بعدی مورد نیاز صنایع مختلف اعم از CNC و پرینتر های سه بعدی فعالیت خود را آغاز نموده و تیم ما با در اختیار داشتن طراح سه بعدی و تجربه چندین ساله در طراحی انواع مدل های سه بعدی، آماده ارایه خدمات به شما دوستان گرامی می باشد.

فعالیت های STLCNC

  • طراحی سفارشی مدل های سه بعدی

تیم ما با به کارگیری مجرب ترین طراح های سه بعدی توانایی مدل کردن انواع مدل ها و طرح های منبت، مجسمه، چهره، تابلو، اشیای تزئینی و … را دارد.

شما می توانید از جسمی که می خواهید کپی آن را با دستگاه سی ان سی CNC یا پرینتر های سه بعدی تولید کنید عکس تهیه کنید و برای ما ارسال کنید و ما در کمترین زمان ممکن فایل سه بعدی عکس شما را به شما تحویل می دهیم.

فایل سه بعدی طراحی شده توسط تیم ما کاملا تست شده و فاقد ایراد فنی خواهد بود و به سادگی اپراتور دستگاه می تواند مدل را به کار گرفته و جسم شما را تولید نماید.

شما دوستان می توانید نمونه کارهای طراحی شده توسط STLCNC را در بخش نمونه کارهای سایت مشاهده فرمائید.

جهت سفارش مدل مورد نظر خود می توانید از منوی سفارش طراحی سایت اطلاعات کامل در زمینه چگونگی مراحل این کار دریافت فرمائید. یا مستقیماً از طریق راه های ارتباطی موجود با ما تماس حاصل فرمائید.

  • اصلاح مدل های سه بعدی و فایل های اسکن شده شما

ما توانایی تغییر هر گونه طرح آماده و مدل سه بعدی با تمامی فرمت های رایج و اصلاح فایل های حاصل از اسکن مدل های شما ( جئو کردن = GEO کردن )  را دارا می باشیم.

اگر مدل سه بعدی یا طرحی دارید که برای متناسب شدن با نیاز شما نیاز به انجام اصلاحاتی مانند برش یک قسمت، تغییر ابعاد، انحنا دادن به مدل، تخت کردن مدل، تبدیل مدل تخت به روتاری، حذف قسمتی از مدل، اضافه کردن جزئیات بیشتر به مدل ، افزایش کیفیت و دقت مدل و … دارد ، ما این کارها را بری روی مدل های شما انجام می دهیم.

اگر بعد از اسکن قطعه خود متوجه ایراداتی در فایل اسکن شده خود گردیده اید، ما می توانیم کلیه تغییرات مد نظر شما را روی فایل اسکن شما انجام دهیم تا فایل اسکن دقیقاً مطابق با نظر شما اصلاح شود.

برای اطلاع از چگونگی انجام تغییرات مد نظرتان روی مدل های سه بعدی شما، با ما در تماس باشید.

  • فروش مدل های سه بعدی آماده

STLCNC یکی از کاملترین پکیج های مدل سه بعدی آماده را دارا می باشد. در این مدل ها انواع مدل ها اعم از مدل منبت مبلمان، گل و بوته ، قاب آینه ، سر ستون و … موجود می باشد.

با توجه به محدودیت های موجود، عکس همه این مدل ها در بخش فروش سایت قرار داده نشده است، ولی شما دوستان می توانید با تماس با همکاران ما از دسته محصولات مورد نظر خود، انتخاب نموده و خریداری فرمائید.

سایت ما با توجه به محور قرار دادن طراحی سفارشی برای فعالیت های خود، پایین ترین قیمت را در بین سایت های مشابه برای طرح های آماده ارایه می نماید.

  • آموزش نرم افزار های طراحی سه بعدی

با توجه به درخواست های متعدد شما دوستان عزیز و جهت جلب رضایت شما عزیزان، ما بر آن هستیم که آموزش های تخصصی در زمینه طراحی سه بعدی برای طراحی مدل هایی که قابلیت استفاده در صنعت را دارا باشند در سایت و به مرور قرار دهیم.

امید است با این اقدام سایت STLCNC قدمی در جهت رشد صنعت چوب و سنگ و فلز و سایر صنایع وابسته به طراحی سه بعدی کشور عزیزمان برداشته شود.

جهت اطلاع از آپدیت آموزش های سایت می توانید ما را در شبکه های اجتماعی مختلف دنبال کنید.