طراحی واقع گرایانه چهره

طرح سه بعدی چهره رهبر 

یکی از بخش های  پر مخاطب و پرطرفدار کار طراحی توسط تیم STLCNC ، طراحی چهره بصورت کاملا واقع گرایانه و کاملا سه بعدی از روی عکس می باشد.

همانگونه که مطلع هستید کار دست برای طراحی یک چهره بصورت کاملاً واقعی بر روی سنگ یا چوب بسیار کار پر زحمتی می باشد و ممکن است هفته ها به طول بینجامد. لذا این کارها با دست بسیار هزینه بر و گران خواهند بود.

تیم ما با بهره گیری از طراحان حرفه ای در زمینه چهره این کار پر زحمت را برای شما انجام می دهد. یعنی تبدیل یک عکس به مدلی سه بعدی و کاملاً منطبق با عکس واقعی، البته این کار ساده ای نبوده و نیاز به تجربه و استفاده از یک پروسه ی طولانی و استفاده از چند نرم افزار حرفه ای دارد. با استفاده از مدل تولید شده توسط تیم ما شما می توانید به راحتی و طی چند ساعت طرح چهره واقعی را بر روی سنگ، چوب و حتی فلز اجرا نمائید.

ما در این نوشته، طراحی چهره رهبر جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از طرح هایی که یکی از مشتریان ما برای اجرا روی سنگ سفارش داده بود، را مثال می زنیم.

دریافت عکس و مذاکره با مشتری

به سبب حساسیت های کار، مشتری از ما دقت و شباهت فوق العاده ای را درخواست داشت که این کار نیاز به یک عکس با کیفیت زیاد و همچنین زمان طراحی بالا داشت.

پروسه طراحی و نرم افزار ها

با استفاده از نرم افزار هایی همچون Photoshop، 3ds max ، Artcam عملیات طراحی دو بعدی و سه بعدی کار انجام گرفت و پس از چند بار اصلاح موارد مد نظر مشتری سرانجام طرح سه بعدی نهایی بصورت فایل STL خروجی گرفته شد و برای مشتری ارسال گردید.


ما می توانیم کلیه عکس های مشتریان یا عزیزان شما را به مدل سه بعدی جهت اجرا در دستگاه های CNC تبدیل کنیم. برای این کار شما تنها می بایست یک عکس با کیفیت بسیار بالا از چهره مورد نظر خود برای ما ارسال نمائید.

لطفاً نظرات خود را در پائین همین صفحه با ما در میان گذارید.

 

 

نویسنده: Admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: fopen(.SIc7CYwgY): failed to open stream: No such file or directory in /home1/stlcncir/public_html/wp-content/themes/stocky/footer.php on line 2

Warning: fopen(/var/tmp/.SIc7CYwgY): failed to open stream: No such file or directory in /home1/stlcncir/public_html/wp-content/themes/stocky/footer.php on line 2