تابلو کودکی حضرت محمد

 


فرمت فایل : STL
حجم فایل : 16
ابعاد : 74, 75, 5.5

 

تابلو کودکی حضرت محمد –  طرح قابل استفاده به عنوان  تابلو و جزئیات منبت قابل اجرا در دستگاه های CNC و پرینتر های سه بعدی

تابلو کودکی حضرت محمد که چهره نوجوانی با دهانی خندان و نیمه‌باز است، پوستری است که در ایران بارها چاپ شده و در میان عموم مشهور به «تصویر نوجوانی محمد پیامبر اسلام» است. بنا به باوری در ایران نقاشی رسم شده در این پوستر توسط راهبی کشیده شده است که محمد را در نوجوانی در مسیر شام دیده‌است.

برای خرید فایل stl ( اسکن سه بعدی ) طرح فوق، می توانید پس از اضافه کردن محصول به سبد خرید و با ورود به سبدخرید خودتان اقدام به پرداخت هزینه نموده و سپس بلافاصله لینک دانلود را دریافت نمائید.آب نمایکی از مجسمه های سایت STLCNC است. فایل STLCNC مجسمه از نظر طراحی، سه بعدی کامل محسوب می شود و از همه زوایا دارای عمق می باشد لذا برای اجرا نیاز به دستگاه سی ان سی سه یا چهار محور دارد. مجسمه ها در دکوراسیون داخلی و خارجی کاربرد فراوانی دارد. مثلاً می توان این مدل ها را روی سنگ یا چوب اجرا نموده و با تلفیق با انواع المان های دیگر به یکی از اجزای مصنوعات خود تبدیل نمود. شما همکاران گرامی اگر مهارت طراحی سه بعدی سی ان سی دارید می توانید مدل های سه بعدی مجسمه خود را در سایت STLCNC برای فروش قرار دهید.فایل موجود از جمله فایل های طرح های آماده CNC سایت STLCNC می باشد. قیمت طرح های آماده CNC ما به نسبت بقیه سایت های فروش مدل های سه بعدی پائین تر می باشد.کیفیت مدل سه بعدی CNC  ارایه شده توسط STLCNC بالا بوده و برای اجرا در دستگاه های CNC و پرینتر های سه بعدی بهینه شده است. تیم STLCNC توانایی انجام انواع تغییرات بر روی مدل موجود را دارد. شما می توانید با سرچ کردن در سایت، آموزش های مربوط به کارهایی همچون طراحی اینگونه مدل ها، تغییر این مدل ها و … را بیابید. فایل های موجود در سایت با نرم افزار های به روز طراحی سه بعدی مدلسازی شده اند. به عنوان مثال 3ds max ، Artcam ، Rhino ، Maya و … ، سایت STLCNC امکان فروش را برای شما نیز فراهم کرده است، لذا اگر به این کار علاقه دارید می توانید با ثبت نام در سایت به عنوان فروشنده، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود با ما همراه باشید.

Users who purchased تابلو کودکی حضرت محمد, also purchased:

دیدگاه ها

دیدگاهی هنوز وارد نشده است! اولین کسی باشید باشید که دیدگاه خود را می نویسید.

گذاشتن دیدگاه